Müşterilerimize hatasız en iyi fiyat teklifini sunabilmemiz, bir seri işlemi incelememize bağlıdır. Her kutunun fiyatını etkileyen önemli etkenler aşağıda sıralanmıştır.

Sipariş adedi, renk sayısı, karton seçimi ve gramajı, ondüle cinsi ve gramajı, şekil özellikleri, kesim şekli, kilitleme şekli, kulak ve dil özellikleri, kombine ayarlanması, en az fireli ebat ayarlanması, perforaj, gofraj ve pencere özellikleri, kaplama ve laksız alan özellikleri, paketleme ve sevkiyat bilgileri, ödeme şekli fiyatlandırmaya etken faktörlerdir.

Tüm bu özellikler bir kutunun görsel ve işlevsel kalitesine önemli etkileri olan detaylardır. Müşterilerimizle birlikte çalışarak en verimli fiyatlandırmayı yapmak mümkün olacaktır.

Her bir kuruş maliyetin paketleme giderlerini oluşturan maliyet olarak çok önemli olduğunu iyi biliyoruz. Fakat burada diğer bir noktayı unutmamak gerekir. Paketlemenin kalitesinin her bir kademe yüksekliği de müşterilerimize birçok açıdan çok olumlu geri dönüşler sağlamaktadır. İyi paketlenmiş ve doğru tasarlanmış bir ambalaj; rafta görülebilirlik, görsel güven algısının oluşturulması, doğru muhafaza özellikleri ile raf ömrünün artırılması gibi birçok fayda ile satışa yönelik artış sağlamaktadır. İdeal paketleme tasarımı verimli maliyetlerin oluşmasını sağlayacaktır.