2003 yılından bu yana, ofset baskılı karton ambalaj konusunda üretim yapan CEREN PACK birçok farklı kollardaki sanayi firmalarına hizmet etmektedir. Cam eşya, gıda sanayi, elektrikli ev aletleri, mutfak ürünleri, elektronik cihazlar, kozmetik, kimya sanayi ve diğer çeşitli sektörlerde yer alan Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen kuruluşlarına karton ambalaj çözümleri sunmaktadır.

Ceren Pack fabrikamızda %100’ü karton malzeme kullanımı ile üretilen, paketleme ve teşhir amacı ile kullanılan kutular ve stantlar; %100 olarak biyolojik çözülebilen bir malzemedir. Aynı zamanda geri dönüştürülerek tekrar tekrar kullanılabilir.

Geri dönüştürülebilir ve biyolojik olarak çözülebilir malzeme kullanımı dünyamız için çok önemlidir. İnsanın her geçen gün artan tüketim hacmine dayalı olarak doğamızın bozulduğu dünyada, her bir tüketim maddemizin bu zarara olan etkisini öğrenmek, bu zararı azaltacak malzeme kullanımına yönelmek çok değerli ve çok faydalıdır. Gelecek nesillerimizin yaşamını devam ettireceği dünya bizim seçimlerimizle şekillenecektir.

Kartonun kutuya dönüşüm serüvenindeki tüm tasarım ve hazırlık aşamaları, sınırsız tasarım seçeneklerini kullanarak göz alıcı ve dikkat çeken benzersiz kutular yaratmayı mümkün kılar. Stoklanması kolay, katlanabildiği için taşıması kolay, fabrikaların paketleme maliyetlerini verimli kılan bu kutular üzerinde kat izi, katlama, kıvrılma ve çok farklı şekillerde bıçak kesimi yapılabilmek suretiyle başka hiçbir malzemenin sağlayamadığı avantajlardan yararlanılır. Kabartma ile dokunma duyumuza, altın ya da gümüş yaldız ile göz zevkimize, kaplamalar ile parlak ya da yumuşak koruyucu lüks ve zengin yüzey dokunuşuna, pencere açılması ile tüketiciyi cezbetmeye yönelik tasarım yapılabilen karton kutu ve karton teşhir üniteleri, tüketicinin %75’nin ürün seçimini ilk 10 saniyede yaptığı günümüzde çok önemli bir yere sahiptir.

CEREN PACK ailesi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yenilikleri ve teknolojiyi sizlere sunarak ambalaj ihtiyaçlarınız için çalışan aktif, güçlü ve yetenekli bir ekiple her zaman sizlerleyiz.

Misyonumuz
Ülkemizin gelişmesine paralel olarak,  kişi başına düşen ambalaj miktarının artışı göz önüne alınınca; 
Sosyal sorumluluk bilinci ile kurum kültürümüzü oluşturmak, 
Eğitimli çalışanları istihdam etmek, 
Müşteri beklentilerine uygun, kaliteli ürünler sunmak, 
Milli gelire katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz
Toplam Kalite Yönetimi felsefesini benimsemek, Ambalaj sektöründe farklı üretim tekniklerini uygulamak, Müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlamak, Farklı alternatifler sunarak, kalite ve uygulama yönünden çözümler ortaya koymak,  Müşterilerin tercihlerinde, kalite ve maliyet yönünden ilk sırada olmaktır.

Değerlerimiz;
Müşteri odaklı olmak, 
Ekip çalışmasına inanmak, 
İş sağlığı, iş güvenliği ve eğitimine önem vermek, 
Katılımcı olmak, 
Sürekli iyileşmek, 
Güvenilir olmak, 
Dürüst olmak, 
Çevreyi korumak, 
Topluma fayda sağlamak.