Ceren Pack bünyesindeki en stresli bölümdür. Müşterilerimizin tüm hassasiyetlerini göz önüne alarak ve özellikle sipariş teslim süreleri, tasarım kontrol ve hazırlık süreçleri, fiyat onayları, hammadde kontrolleri, iş sırası planlama, tüm iş süreçlerinin takibi ve kontrolü, iş emirlerinin hazırlanması ve onayı bu birimimizde gerçekleşmektedir. Firmamız bünyesindeki tüm birimlerin koordinasyonunu da sağlayan üretim planlama görevlisi arkadaşlarımız birçok zaman soluksuz çalışarak müşterilerimize hizmet etmeyi başarmaktadırlar. Büyük emek ve dikkat harcanarak yürütülen bu görev sürekli geliştirmeye çalıştığımız işimizin kalbidir.Her kutunun üretimde alacağı zaman, kutuya ait detaylarda gizlenmiştir. Fabrikamız bünyesinde üretim süreçlerinde kutunun özelliklerine göre harcanacak toplam zaman hesaplamasında, üretim aşamasındaki riskler göz önüne alınır ve teslim süreleri belirleme işleminde mümkün olduğunca hatasız zamanlama verilmeye çalışılır. Bu süreçlerde emeği geçen ve kurulduğumuz günden bu yana yüksek tecrübeleri ile firmamıza değer katan Planlama Müdürümüz, Üretim Müdürümüz ve tüm ekibimize teşekkür etmek isteriz.

Planlama aşamasında işlemlerin hatasız yapılabilmesi bazen mümkün olmamakta ve tüm oluşan aksaklıklar kalite yönetim sistemimiz tarafından kayıt edilerek iş geliştirme süreçlerimizde değerlendirilmekte ve hataya sebep olan konular giderilmek için incelenmektedir.

Saniyelerle yarışan müşterilerimizle birlikte tam bir aile olduğumuzu ve onlara en iyi hizmeti sunmayı hedeflediğimizi göz önünde tutarak, planlama mühendisliğimiz ile ilgili çalışmalarımızda sürekli iyileştirme yaklaşımımız, işlerimizi en iyi seviyede geliştirmemize vesile olmaktadır.